אודות

ציון טייב, עורך דין,                    .ZION TIAB ADV

                                                        

ציון טייב, עו"ד
לאחר עבודה במשרדים המובילים בארץ (טופ 3), החלטתי לצאת לדרך חדשה עם מבט קדימה ולהקים משרד בעל חזון הבנוי על שלושה יסודות: שירות איכותי ברמה הכי גבוהה, מתן שירות ללקוח בגובה העיניים תוך הכנסתו לנעשה ומתן הסברים ברורים ופשוטים ואמינות ללא פשרות.
משרדנו מתמחה בדיני מקרקעין – רכישה/מכירה של נכס, בתים משותפים וייעוץ כללי; ובמשפט מסחרי – ליווי שוטף של חברות, עסקאות, חוזים וכתיבת הסכמים למינהם.
לייעוץ או שאלות לחצו על כפתור ההתקשרות שבדף.

עו"ד ציון טייב, בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים מאונ' בר אילן היוקרתית, בהצטיינות. עו"ד טייב התמחה ועבד במשרדים הטובים בארץ. כיום, מנהל משרד המטפל במגוון לקוחות הזקוקים לייעוץ, שירות וליווי אישי בתחום המסחרי, ובעיקר בתחום המקרקעין. המשרד פועל באזור הצפון (טבריה והסביבה) והמרכז. לנגד עיניו עומדים ערכי השירות האישי והישיר מול הלקוח.

ידע זה כוח ובעיקר משתלם לכם!

תחום המקרקעין הינו תחום רלוונטי לכלל אזרחי ישראל וטומן בחובו השפעות רחבות על חיינו האישיים ועל חיינו כאן במדינה. לכן, עסקאות מקרקעין ונדל"ן הן עסקאות מורכבות הכוללות משתנים וסעיפים שנועדו להגן על כל אחד מהצדדים בעסקה.

המשרד בראשותו של עו"ד טייב מייצג את לקוחותיו בצורה המיטבית תוך מחשבה יתרה על כלל המשתנים וההשפעות שיש לעסקה בטווח הארוך. שליטתו של עו"ד טייב בחוקים ובתקנות המתעדכנות מעת לעת מאפשרות לו להביא לידי ביטוי בחוזה משפטי את צרכיהם ורצונותיהם של לקוחותיו.

 

יחס אישי ושירות ללא גבולות!

במשרד אנחנו מסתכלים על כל לקוח "בגובה העיניים" ומספקים יחס אישי – לא כסיסמה אלא מתוך הרצון להיות מקצועיים ובעיקר אמינים מול לקוחותינו. כל הלקוחות שלנו הינם שותפים מלאים להליך ומעורבים בקבלת ההחלטות וההתקדמות בתיק. עבור לקוחותינו המבוגרים אנו מגיעים לפגישות ייעוץ בביתם וחוסכים את הטרחה לצאת מהבית.

ציון טייב, עורך דין
מומחה למקרקעין

איך חוסכים כסף, פעולות משפטיות שניתן לעשות בעצמכם

הגיע הרגע, לאחר עבודה מרובה וצוות מקצועי מהשורה הראשונה, הרי לכם סרטון ייעוץ ראשון מסוגו.
מוזמנים לצפות, לשתף עם חברים/משפחה, לתת לייק וכמובן ללמוד ולהשכיל.

לבירורים, לייעוץ וליצירת קשר, נשמח לתת מענה
משרד – 03-5786556, נייד – 0543156065 או במייל – info@zion-law.com

לייעוץ ראשוני ללא תשלום צרו קשר, משרד: 03-5786556 נייד: 054-3156065

דילוג לתוכן